Dzisiaj jest 19 sie 2019, 03:42

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
 Wypożyczenie auta w Krakowie na wydłużony weekend 
Autor Wiadomość
Użytkownik

VIN: WDB2110041A704949
Mercedes: W211
Chodzi o weekend, ten w połowie sierpnia - w sumie będzie to około 5 dni wolnego. Chcielibyśmy zrobić objazd tych terenów: Kraków, w kierunku gór do Zakopanego itd. Wynajęcie - najlepiej na krakowskim lotnisku, no chyba, ze nie warto bo tam drogo?

04 sie 2019, 08:46
Użytkownik

VIN: DB21123831B22533
Mercedes: E 320 w211
Wypożyczalni samochodów należy szukać w pierwszej kolejności na tych wszystkich węzłach komunikacyjnych jak lotniska czy dworce kolejowe. Tam zwykle swoje przedstawicielstwa mają zarówno międzynarodowe jak i lokalne wypożyczalnie.
W zasadzie wszelkie formalności mozna załatwić przez internet/email.
Informacji na temat wypożyczalni szukaj również na tych wszystkich portalach typu fly4free.
Rezerwacja z pewnym wyprzedzeniem, uchroni Cię przed nagłym skokiem kosztów, jak to miałoby miejsce, gdybyś zdecydował sie na wynajem na "ostatnią chwilę".
Proponuję sprawdzić jeszcze ofertę uuuups, link się jakiś wkradł komuś, zapewne przypadkowo

Ostrzegałem kilkukrotnie, że takie pogaduszki ze sobą możecie Panowie uskuteczniać w cztery oczy, przy soczku lub piwku.
Zero reakcji.
Niby w dziale, niby zapytam bo szukam, kupiłem to się pochwalę, a czy wiecie, że...

Po pobieżnej analizie dochodzę do wniosków, że auto i bro8 to multikonto.
Niekoniecznie fizycznie. Mentalnie na pewno.
Zero treści w innych działach z wyjątkiem Forum ogólnego, najchętniej Opinii i Hydeparku.
Non stop linki, często bez żadnej wartości.

Postanowiłem autorytatywnie ufundować Wam urlop z dala od forum.
W swej szczodrości będzie to beztroski czas, którego wystarczy Wam aż do Sylwestra.
Miłego odpoczynku.
HTC

p.s: Oczywiście możliwe jest odwołanie (od być może) niesprawiedliwego potraktowania.
W tym celu należy w formie pisemnej opisać swoje zranione uczucia i taki list wysłać na adres
najbliższej placówki Caritas.

08 sie 2019, 18:20
Nowy Użytkownik
Awatar użytkownika

VIN: WDB2110891B355007
Mercedes: E320 CDI 4Matic
HTC nie chcę wchodzić w kompetencje, ale usuń ten wątek, żeby nie raził innych w oczy.

08 sie 2019, 19:18
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 3 ]