Dzisiaj jest 28 maja 2020, 01:03

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
 dobór amortyzatorów pod eibach kit pro 
Autor Wiadomość
Nowy Użytkownik

VIN: wdb2110652a201820
Mercedes: W211 3.2 V6 2003
Witam, przeglądałem forum coś tam znalazłem ale chce się dopytać ;)

Pacjent w211 2003 sedan elegance m112. VIN wdbs2110652a201820
Zdecydowałem się na zmianę zawieszenia. Mój mesiu strasznie jak koza stoi a na zakrętach buja budą. Wiem elegance mięciutki jest. Chce go usztywnić, obniżyć i zmienić koła na 17 bo na 16 stoi ( nie chcę zmieniać auta ;) Kupiłem spreżyny eibach pro kit E10-25-008-01-22.
Chce zołożyc nowe amorki sachs na przód. tylko ja szukam na stronach z częściami to mi wyskakują warianty. (kupuje w anglii na autodoc) :
for vehicles with comfort suspension, for vehicles with standard chassis, for vehicles with sports suspension.. Rozumię co to jest ;)
Pytanie tylko które wybrać pod eibach pro kit w mojej eleganckiej wersji.
Wdzięczny jak .olera będę jeśli ktoś wytłumaczy co i jak.

pozdrawiam, zdrówka!

19 maja 2020, 23:55
Stały Użytkownik

VIN: WDB2110221B058223
Mercedes: E320 CDI 2006 + 2xBMW :D
Ja bym wziął te pod sports suspension jeśli już obstajesz przy sachs, a jak ma być "jak bozia przykazała" to bilstein b6 a najlepiej b8 (przy czym w PL Zerkopol przerabia b6 na b8) - właśnie z tymi amorami eibach sprzedaje swoje sprężyny w kit'ach .

Jeśli mogę jeszcze rzucić małą dygresję to jeśli buja Ci budą to założenie "lepszego zawieszenia" jest tylko pudrowaniem pryszcza, bo najpierw to trzeba przejrzeć wszystkie gumy i sworznie, począwszy od tych w wahaczach, na tulejach wózka skończywszy, przy okazji nie zapominając o stabilizatorach. Moje BMW jak je kupiłem podpierało się lusterkami na zakrętach, amory i sprężyny wciąż mam seryjne, cała reszta zawieszenia jest praktycznie nowa, na lemforderze, tuleje wahaczy i stabilizatorów z poliuretanu i teraz to można ronda jednym palcem i z zamkniętymi oczami robić bokiem ;)

http://www.mbparts.pl

tel: +48 783 536 285

20 maja 2020, 11:35
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 2 ]