Dzisiaj jest 10 sie 2020, 22:24

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
 E320 V6 dla rodziny 
Autor Wiadomość
Nowy Użytkownik

VIN: WDB202
Mercedes: W202
Cześć!
Noszę się z zamiarem przytargania od Niemca w211 :) Rozglądam też się po polskich ogłoszeniach, moją uwagę przykuł ten egzemplarz:
https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes- ... D82qf.html

Obejrzałem już chyba wszystkie filmiki dostępne na Youtube o tym modelu… Konkluzja jest taka żeby szukać modelu sprzed liftu albo benzynę V6 3.2 albo diesla 2.2, 2.7 lub rzędowe 3.2.
Powiem szczerze, że diesla się boję… wolałbym chyba tą V6 i ją zagazować… Raczej nie boję się wysokich przebiegów, aby były tylko prawdziwe... Zależy mi na bogatej wersji, komforcie, bezpieczeństwie, automacie, kombi, ogrzewanych i wentylowanych fotelach (podejrzewam, że jestem skazany na skóre, której wolałbym nie mieć). Wydaje mi się, że wersje kombi mają (wszystkie) z tyłu poduchy w zawieszeniu (czego też się obawiam), jaki jest obecnie koszt wymiany? I na ile czasu jest potem spokój? Widziałem fajne wersje z dwoma szyberdachami (ale tylko w sedanie) w kombi póki co nie widziałem... Pompy SBC raczej w takich 15-17 letnich autach już były robione, więc tu raczej strachu nie powinno być? Gorzej z przewodami hamulcowymi, ale to groszowe sprawy.

Na co powinienem zwrócić uwagę jeszcze szukając? Na czym się skupić? Wolę zapytać sto razy przed zakupem, niż później wpakować się na minę… Zastanawiam się czy szukać wypieszczony model czy raczej jakiś z rozbitą lampą/czy inną przecierką na lakierze i naprawić.

Ostatnio zmieniony 06 lip 2020, 11:50 przez goldenmerc, łącznie zmieniany 1 raz

18 cze 2020, 08:20
VIP
Awatar użytkownika

VIN: WDB2112221A******
Mercedes: S211 320CDI
Poszukaj regulaminu forum (bo widać od razu, że nie czytałeś).
Zrób co należy i zapraszamy ponownie.

18 cze 2020, 11:29
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 2 ]